I love this game ha ha ha

Tak začína Patrice Evra a niekedy aj končí svoje storky na Instagrame a ja sa na nich brutálne zabávam. To je Patrice Evra, bývalý hráč Manchesteru United, môj obľúbený hráč. Neskutočný makač, veľký talent. V dobe keď píšem tento článok, ostáva necelých 16 hodín do finálového zápasu medzi Francúzskom a Chorvátskom, ja budem fandiť modrým, aj kvôli Pogbovi – hráčovi Manchesteru United. update: Mal som radšej fandiť chorvátom, lebo ten Pogba mi len nervy robí v United….

Vráťme sa ale ešte na chvíľku späť k Evrovi. Tento syn diplomata je taký novodobý Eric Cantona. Skúste hádať prečo? Eric Cantona dostal prezývku Kung Fu Cantona, po tom čo elegante kopol fanúšika Crystal Palace a vyfasoval zákaz činnosti. Tak niečo podobné sa podarilo aj Evrovi, ten ale narozdiel od Erika Cantonu inzuloval vlastného fanúšika. Otázka je, čo je dnes slovo fanúšik. Ak si fanúšik klubu, tak ako sa hovorí aj v dobrom aj v zlom, nedá sa stále len vyhrávať, ale zase nebolo by vhodné stále prehrávať. To jedine tak na PS4 vo FIFE je možné. A keď prehávaš, tak dáš reštart a hráš znova. Ale v skutočnom futbale toto neplatí. Jedeň deň si boh, druhý deň si chudák. Je to smutné.
Patrice Evra si zahral snáď všade. Juventus, Monaco, Marseille a dnes ešte asi hráč kladivárov z West Ham United.
Mám v zbierke 2 dresy Evru z jeho čias z Manchesteru United, jeden zo superpohára a druhý z Ligy majstrov. Čoskoro ukážem, resp. napíšem článok o rozdielnych dresoch pre fanúšikov a hráčov. Ako podklad mi budú slúžiť práve dresy Evru, tak oddychujte a čakajte na ďalší mini článok zo sveta dresov.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.