Futbal má aj smutné konce

Nemyslím teraz že prehrá niekoho obľúbené mužstvo, ale oveľa horší koniec. Smrť. Jednoducho koniec. Bradley Lowery, milučký chlapec, ktorý svoj boj nakoniec prehral. Miliovali ho milióny ľudí na svete, aj keď ho nepoznali. Miloval ho aj Jermain Defoe – hráč Sunderlandu, ktorého bol malý Bradley fanúšikom. Dnes sú to 2 roky čo Bradley podľahol zákernej chorobe. Futbal, má aj smutnú stránku a toto je jedna z nich. Chlapec ktorý sa dokázal usmievať aj s touto zákernou chorobou mal 6 rokov a miloval ho celý svet.
Jeho domovský klub Sunderland odohral 20. septembra 2017 zápas s Evertonom (Ligový pohár) kde hráči nastúpili s logom jeho nadácie. Aj toto je niečo čo spája futbal. Silné momenty a verím, že nie len mne ale aj vám vybehla slza z oka. Futbal má ľudí spájať, nie rozdelovať, a malý Bradley spojil fanúšikov na celom svete. Úsmev, sila, charizma – aj tak by sa dal opísať jeho príbeh.
Dres, ktorý bol vydaný na tento mimoriadny zápas patrí medzi zberateľmi dresov Evertonu a Sunderlandu k tým vzácnym. Odpočívaj v pokoji Bradley Lowery.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.